Spis firm

Calidus.eu - Latarnie LED oraz Latarnie Solarne

Oświetlenie uliczne i jego modernizacja to ostatnimi czasy palący temat na spotkaniach wielu samorządów. Dlaczego? Okazuje się, ze modernizacja oświetlenia ulicznego na Latarnie LED może przynieść wiele korzyści, głownie oszczędności, jaki gminy mogą odnieść płacąc znacznie niższe rachunki za energie elektyczną.
Modernizacja oświetlenia ulicznego na Latarnie LED to oszczędności wynoszące ponad 50% kosztów ponoszonych na opłatę rachunków za prąd. Dodatkowo, latarnie LED to przyjazne i jasne światło, które znacząco podnosi bezpieczeństwo na drogach.
Modernizacja oświetlenia ulicy na Latarnie Solarne to zupełny brach rachunków za prąd. Latarnie solarne zasilane są energią pozyskiwaną ze słońca, za pomocą wydajnych paneli słonecznych. Wielką zaletą jaką dają latarnie solarne jest możliwość umiejscowienia ich w dowolnym miejscu. Taka latarnia nie wymaga podpięcia do sieci energetycznej, co czasami może być nie lada problemem.
Calidus. eu to wiodący producent oraz instalator takich urządzeń jak Latarnie LED, Latarnie Solarne oraz Latarnie Hybrydowe.
Dotychczas dziesiątki zrealizowanych projektów pozwoliły firmie zdobyć renomę i doświadczenie do realizacji modernizacji oświetlenia ulicznego na dużą skalę. Nasi klienci - głownie samorządy bardzo sobie cenią nasze usługi oraz obsługę posprzedażową.
Calidus. eu to najlepsze Latarnie LED i latarnie solarne na rynku. Realizujemy również zlecenia na nowoczesne i innowacyjne latarnie hybrydowe.

Szczegóły strony calidus.eu: