Spis firm

FIStech systemy mocowań

Mamy w swoim asortymencie szeroką gamę najwyższej jakości systemów mocowań marki Fischer. Najważniejszym celem FIStech centrum jest obsługa klienta na światowym poziomie, dlatego produkty marki Fischer sprzedawane są przez handlowców dysponujących niezbędną wiedzą i spore doświadczeniem w w systemach mocować. Nasi klienci otrzymują opierając się o ich indywidualne potrzeby, dostosowaną na reprezentowane przez nich segmenty budowlane, propozycję sprzedażową oraz asortymentową.
W naszej ofercie mamy mocowania chemiczne, kotwy stalowe oraz mocowania ramowe. Dodatkowo oferujemy mocowania uniwersalne, mocowania w pustych przestrzeniach, mocowania do izolacji. Wykwalifikowani doradcy wspomogą Cię w doborze odpowiednich mocowań dla Twoich potrzeb. Nie licząc systemów mocowań mamy też w ofercie produkty takie jak: piany PUR i kleje, systemy instalacyjne oraz mocowania elektryczne
Produkowane są wyłącznie w Niemczech, przechodzą pod złożoną drogę kontrolną i ostatecznie dostają symbol towarowy Made in Germany. Firma dobrowolnie poddaje na podwojoną weryfikację wytrzymałości, by utrzymywać zaufanie swoich interesantów i zapewniać wysoki poziom bezpieczeństwa, płynący z używania wkrętów Spax. Bogate doświadczenie pozwala firmie sukcesywnie otwierać się na nowe dziedziny fabrykacji i odpowiadać na indywidualne życzenia klientów.

Szczegóły strony https://www.fistechcentrum.pl: