Spis firm

FK Deweloper Bydgoszcz

Poznaj najwyższy level usług deweloperskich, nie tylko w Bydgoszczy ale i w całej Polsce. FK Deweloper jako jedna z nielicznych firm oferuje projekty, budowę domów i aranżację wnętrz na tak wysokim poziomie. Zaczynaliśmy jako mała bydgoska firma z aspiracjami na dużą firmę deweloperską. Już od samego początku nasze aspiracje kreowały nasze cele. Planowaliśmy budować domy i mieszkania w których sami czujemy się dobrze. To takie lokale do których zaraz po wejściu słyszymy magiczne "o to jest to". Na to wszystko składa się wiele czynników począwszy od precyzyjnego projektu całego przedsięwzięcia, po wybór materiałów i zlecenie pracy wysoce wyszkolonym pracownikom lub podwykonawcom. Na przestrzeni czasu dopracowaliśmy każdy z tym jakże istotnych elementów układanki. Obecnie możemy się pochwalić czterema równolegle prowadzonymi inwestycjami. Począwszy od:
- Dolina 39, czyli lokali mieszkalnych w średnio zagęszczonym bloku mieszkalnym z dużą strefą parkingową i przemyślanie ułożonym sąsiedztwem.
- Przypki, to projekt dla osób ceniących sobie spokój i ciszę blisko natury a zarazem zabudowę bliźniaczą.
- Zielone Zacisze to jedna z ulubionych lokalizacji bydgoszczan, którzy poszukują cichego miejsca pod miastem jednak z łatwym dojazdem do centrum.
- Prosta 1, kwintesencja mieszkania w mieście. Bliskość tętniącego życiem miasta, a zarazem piękny widnokrąg, tereny zielone i bezpieczna okolica.
W celu uzyskania większej ilości informacji lub pełnego katalogu ofertowego zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu. Doradzimy, pomożemy lub wskażemy kierunek poszukiwań. Jesteśmy pewni swoich standardów budowlanych dlatego jesteśmy pewni, że z dużym prawdopodobieństwem wybiorą Państwo inwestycje FK Deweloper w Bydgoszczy.

Szczegóły strony https://www.fkdeweloper.pl: