Spis firm

Kołki i mocowania Duopower Fisher

Sklep online duopower. pl oferuje artykuły firmy Fisher. Fischer Deutschland to niemiecki międzypaństwowy producent wysokojakościowych systemów mocowań o niemieckiej rzetelności. Kompania jest jedną z najbardziej popularnych, a jej produkty należą do najczęściej kupowanych zamocowań używanych w architektonice i majsterkowaniu. Obszar aktywności firmy obejmuje nie tylko dyscyplinę montażowo-budowlaną, ale i motoryzacyjną a nawet zabawkową. Grupa Fisher tworzy swoje doświadczenie i usytuowanie na zagranicznym rynku już prawie 100 lat, od powstania w roku 1948. Obecnie działa z siedmioma krajami, na których terenie znajdują się centra produkcyjne - w USA, Chinach, Argentynie, Włoszech, Czechach i oczywiście Niemczech. Koncern Fisher może poszczycić się aktywnością w domenie rozwiązań technologicznych. Ich produkty typu Duo są trafnym rozwiązaniem w dziedzinie mechaniki.
Produkty Fisher cechują się wyjątkową wytrzymałością i uniwersalnością. Kołki i kotwy Duopower to technologiczna rewolucja firmy Fisher. Artykuł z układem Duopower jest złożony z dwóch komponentów - nylonu i polipropylenu - wobec tego uniwersalnie dostosowuje się do otworu i nie obraca się po obsadzeniu. Dzięki swojej budowie ma też dużo zastosowań, zależnie od gruntu. Kołki rozporowe Fisher są właściwe do łączenia w płytach budowlanych czy betonie. Kolejnym atutem jest szeroka gama artykułów - między innymi: kołki rozporowe, kołki ramowe, kołki uniwersalne, kotwy i łączniki do większych i mniejszych obciążeń, kotwy mechaniczne, kotwy chemiczne i piany uszczelniające.
Sklepy stacjonarne, poza sprawdzonymi produktami, oferują także profesjonalną usługę doradczą doświadczonych pracowników w wyborze typów zaczepów. Sklep internetowy duopower. pl natomiast umożliwia swobodne i zrozumiałe wyszukiwanie produktu spomiędzy uszeregowanych modeli. Fisher zamieszcza tam także opłacalne rabaty.

Szczegóły strony https://duopower.pl: