Spis firm

Piaskowce.com kamień elewacyjny piaskowiec dekoracyjny

Firma Kamieniarstwo Pawlik oferuje wyroby z piaskowca polskiego. Do produkcji oferowanych wyrobów wykorzystujemy naturalny piaskowiec kolorowy wydobywany we wsi Grabowie w powiecie radomszczańskim i sołectwie Zagórze. Jako firma kamieniarska posiadająca własne złoża piaskowca możemy zaoferować dobre jakościowo materiały budowlane za rozsądną cenę. W ofercie firmy posiadamy kamień elewacyjny oraz kamień murowy i inne materiały budowlane. Produkujemy także obudowy kominkowe i elementy ozdobne z rzeźbieniami. Kamień elewacyjny rustykalny posiadamy w kilku wzorach oraz w kilku kolorystykach. Nasze wyroby są eksportowane do krajów europejskich a także dokonywaliśmy wysyłek za ocean do Kanady. Posiadamy jednej chyba najładniejszy kamień dekoracyjny z piaskowca na rynku polskim. Oferujemy także kamień ozdobny w postaci płyt fasadowych szlifowanych.

Szczegóły strony www.piaskowce.com:

Komentarze:

  • Masskos » (raport)

    Wykończenie wnętrz oraz elewacji z tego kamienia to idealny sposób na upiększenie naszego otoczenia.Piaskowiec jest bardzo ładnym i ciekawym materiałem.

    Data dodania: 21 01 2016
  • Gracjan » (raport)

    Kamień piaskowiec jest ładnym wykończeniem wnętrza ale i także elewacji. Osobiście mam w sypialni wykończona jedną ścinę.

    Data dodania: 27 11 2016

Dodaj swój komentarz »

Lokalizacja firmy na mapie: