Spis firm

Plewa Systemy Kominowe

Można powiedzieć, że we wszystkich domach powinien być zainstalowany system grzewczy, który zapewni ciepło No a jeśli musi być system grzewczy, to także dobrze dobrany system kominowy, który bez problemu spełni swoją funkcję. Firma PLEWA oferuje wszechstronne kominowe systemy ceramiczne, niepodatne na działanie zimna. Takie rozwiązanie zapewni Ci komfort oraz gwarancję na długi czas.
Ceramiczne systemy kominowe stanowią alternatywne rozwiązanie dla kominów z cegły. Są one o wiele bardziej zaawansowane i umożliwiają prostsze połączenie elementów.
Zastosowanie sprzedawanych przez nas rozwiązań jest szerokie. Na przykład, w naszej ofercie znajduje się system, który śmiało można zamontować do kominka – dostosowany jest on dzięki specjalnemu kamieniowi przyłączeniowemu. W naszym asortymencie znajdziesz systemy na wiele typów paliw: m. in. : olej opałowy czy drewno. Wysokość temperatury może wynosić w tym przypadku 400°C. Inny typ systemów dostosowany jest do pieców na paliwa stałe, gaz oraz olej. Dzięki takiemu rozwiązaniu można usuwać gazy spalinowe w temperaturze do 600°C.
Następny rodzaj dopasowany jest z kolei do kotłów z zamkniętą komorę spalania. Potrafią one działać z wieloma urządzeniami. Każdy system w ofercie firmy PLEWA niepodatny jest w dodatku na gwałtowne zmiany wysokości temperatury. Ponadto, każdy z nich daje maksymalny komfort. Zapewnia odporność na ogień i kwasy. Należy również zaznaczyć, że nie jest on podatny na procesy rdzawienia. W naszym sklepie oferujemy systemy, które nie ulegają odkształceniom. Niestraszny im pożar sadzy, ponieważ są na to zwyczajnie odporne. W związku z tym, że powoli stygną, przez długi czas utrzymuje się odpowiednia temperatura w budynku.
W skład systemu wchodzą m. in. rury, obudowa z pustaków i odrębne elementy, które pozwalają na odpowiednie połączenie. Oprócz systemów kominowych oferujemy inne elementy, które mogą okazać się przydatne, m. in. : kominy stalowe i szalunki tracone. Wszystkie części spełniają normy Unii Europejskiej
Odwiedź naszą stronę i sprawdź naszą ofertę. Dostępne są na niej filmiki z instrukcją montażu. Jeżeli potrzebujesz doradztwa, napisz do nas. Odpowiemy Ci najszybciej, jak się da.

Szczegóły strony https://plewa.net.pl: