Spis firm

Wkręty Spax sklep

Spaxcentrum to popularny wytwórca wkrętów do drewna. Obecnie wkręty SPAX znane są praktycznie we wszystkich zastosowaniach i zaistniały ze wszechstronności. Firma ma niesamowicie długi staż, bo działa w na rynku już od 1823 roku. Wraz z ewolucjami w przemyśle drzewnym i żeliwnym SpaxCentrum unowocześniało własne metody i produkty, wypracowując np. wkręty o profilu falistym. Od 50 lat Spax dzierży tytuł markowego towaru i jest członkiem Europejskiej Organizacji ds. Aprobat Technicznych. Wkręty firmy są znane międzynarodowo, co najwyraźniej świadczy o ich jakości i wiarygodności.
Wytwarzane są wyłącznie w Niemczech, poddają się pod złożoną drogę kontrolną i finalnie otrzymują znak towarowy Made in Germany. Firma dobrowolnie zgadza się na podwójną kontrolę wytrzymałości, by zachowywać przywiązanie swoich interesantów i świadczyć najwyższy poziom ochrony, wynikający z użytkowania produktów Spax. Niemałe znawstwo pozwala kompanii pomyślnie otwierać się na nowe dziedziny fabrykacji i odpowiadać na indywidualne życzenia klientów.
Produkty przeznaczane są dla wszystkich, zarówno dla profesjonalnych firm, jak i pojedynczych hobbystów, także bez przygotowania. Szczegółowe filtry witryny internetowej pozwolą w kilku ruchach znaleźć potrzebny element do drewna lub pobliski sklep stacjonarny. W asortymencie Spax znajdują się wkręty do posadzek z drewna, tarasów, wkręty uniwersalne, stolarskie i dodatki do tarasów. Sklep internetowy usprawnia zakupy przy pomocy obszernego wykazu kompletnie |opisanych produktów. Dostępny jest też kontakt z doradcami, którzy doradzą jak znaleźć pasujący łącznik w razie wątpliwości i odpowiedzą na wszystkie tematy. Klient ma dodatkowo wsparcie w wyborze produktów dzięki udostępnianiu bloga SpaxFun, w którym postowane są merytoryczne poradniki w tematyce mocowań do drewna. W sklepie online spaxcentrum. pl zamieszczane są co jakiś czas zmieniające się rabaty.

Szczegóły strony https://www.spaxcentrum.pl: