Spis firm

Krzysztof Dziakiewicz Kraina Zieleni

W zakresie umiejętności i prac leży projektowanie ogrodów, ekspertyza i preparacja gruntu, a ponadto wszelkie zajęcia ogrodowe. Nasz zespół to wysokiej klasy fachowcy, którzy ciągle śledzą tendencje modowe w projektowaniu przestrzeni ogrodowej, a także mają możliwość pochwalić się znamienitymi umiejętnościami a także doświadczeniem zawodowym. Projektowanie ogrodów to czasochłonne przedsięwzięciem, odnoszącym automatyczny oddźwięk na estetykę całego terenu. Przy realizacji naszych zleceń mamy na względzie tak preferencje zleceniodawców, jak również szczególne wymagania działki oraz zastaną już architekturę. Skupiamy się na najistotniejszych szczegółach m. in. na rozkładzie terenu na oczekiwane strefy oraz zastosowaniu roślinności odpowiedniej dla gleby, naświetlenia czy ukształtowania ogrodu.
Zachęcamy do zlecenia nam wykonania projektu ogrodu. Nasze projekty realizujemy na obszarze całego Śląska. Kraina Zieleni, ul. Podskarpie 131a, Będzin.

Śnisz o ogrodzie, w przestrzeni którego będziesz relaksował się prawie jak w niebie? Kraina Zieleni z Będzina to firma, która sprawia, że każdy przydomowy teren będzie unikatowym oraz zapierającym dech w piersiach terenem o niespotykanym charakterze. Jesteśmy pasjonatami ogrodnictwa, które w naszym odczuciu jest sztuką oczekującą potrzebującą doskonałości, fantazji oraz specjalistycznej zdolności i kompetencji. Nieustannie realizujemy projektowanie ogrodów, a następnie szybko wdrażamy je w życie.

Kraina Zieleni tworzy ogrody, które poruszają zmysły, zachęcają do popołudniowego lenistwa a także otulają budynek swoim doskonałym pięknem rozbudzając wyłącznie pozytywne emocje. Stawiając na wytworność i elegancję nie zapominamy o funkcjonalności, dzięki czemu projektowanie ogrodów przez Krainę Zieleni jest w rzeczy samej projektowaniem komfortowej i najwspanialszej przestrzeni.

Jesteśmy świadomi, że projektowanie ogrodów to kluczowy etap, który musi mieć swoje pełne odzwierciedlenie w rzeczywistości, stąd też powierzającym nam pracę proponujemy całościowy zakres prac. Wśród oferowanych prac znajduje się tworzenie od podstaw trawników z rolki lub też z siewu, projektowanie i montowanie nawodnienia terenu czy usługi glebogryzarką sepatacyjną. Nasze prace rozpoczynamy od rozpoznania potrzeb naszych klientów, a także zbadania powierzchni, gdzie ma powstać ogród jak ze snów. Wyśmienite umiejętności a także zmysł artystyczny to dla Zielonej Krainy elementy, na których opieramy projektowanie ogrodów. W ostatecznym wymiarze wykonane przez Zieloną Krainę z Będzina ogrody tworzą idealną całość z przestrzenią architektoniczną, okazując się jego przedłużeniem. Perfekcyjne w najmniejszym detalu są dopasowane do oryginalnych wymagań użytkowników, a tym samym w czasie projektowania bierzemy także pod uwagę jakiego rodzaju wygląd ma mieć projektowany ogród, oraz jak wiele czasu możecie Państwo przeznaczyć na na prace pielęgnacyjne.

Szczegóły strony kraina-zieleni.pl: