Spis firm

Monitoring - Juratel Radosław Jurczyński

Bezpieczeństwo przede wszystkim. Tak mówimy w odniesieniu do różnych sytuacji, ale zwłaszcza co do bezpieczeństwa na terenie naszego domu, mieszkania lub całego bloku. Nie da się ukryć, że możliwość dokładnego skontrolowania wpuszczanych gości byłaby świetnym wyjściem z sytuacji.

Aby umożliwić nam dokładnie podglądnięcie odwiedzających gości wymyślone zostały Videodomofony. Jak sama nazwa wskazuje, zawierają one w sobie przede wszystkim funkcję standardowego domofonu - czyli możliwość rozmowy z dzwoniącym oraz funkcja zdalnego otworzenia mu furtki lub drzwi wejściowych do klatki schodowej naszego bloku. Ale oprócz tego naszego gościa możemy nie tylko słyszeć w słuchawce, ale również widzieć na niewielkim ekranie.

Jeśli więc zależy nam na większym bezpieczeństwie na terenie naszego domostwa, videodomofon z pewnością jest urządzeniem, które powinno zainteresować nas lub administrację naszego bloku. Możliwość poglądu na to co dzieje się na zewnątrz, zanim jeszcze otworzymy nieznajomemu wejście na nasze podwórze lub do klatki schodowej, daje nam dużo większy komfort i pewność co do osoby którą wpuszczamy. Zwłaszcza jeśli z okien mieszkania nie widzimy dobrze co dzieje się przed głównymi drzwiami budynku.

Szczegóły strony www.juratel.com.pl: