Spis firm

Produkcja kuchni na wymiar i schodów drewnianych Katowice

Naszą misją jest zadowolenie Klientów. Więc usługi wykonujemy kompleksowo. Począwszy od zaprojektowania funkcjonalnych i pięknych mebli i schodów. Które będą urzeczywistnieniem wizji klienta. Podstawą naszej pracy jest kontakt z klientem tak naprawdę to on jest głównym inwestorem i naszym recenzentem. To klient w codziennym życiu i użytkowaniu naszych mebli będzie sprawdzał ich funkcjonalność i jakość użytych materiałów. W związku z tym że stawiamy na jakość do naszych wyrobów używamy tylko sprawdzonych komponentów. Staramy się nie korzystać z usług podwykonawców gdyż lubimy odpowiadać tylko za swoją pracę. Dzięki regularnym szkoleniom branżowym udziale w targach. Z dnia na dzień podnosimy nasze kwalifikacje. Najlepszą nauką jest jednak ciągła praca na przeróżnych inwestycjach która skutkuje przeogromnym doświadczeniem.
Nasi pracownicy to doświadczeni stolarze które powierzone im zlecenia wykonują z pasją i należytą starannością zgodną z zasadami sztuki stolarskiej.
Nasza firma większość zleceń wykonuje kompleksowo więc w swojej ofercie mamy: Kuchnie na wymiar, szafy, garderoby, zabudowy przedpokoi, meble łazienkowe, schody drewniane a nawet ławki kościelne.
Mamy bezpłatne pomiary i wyceny oraz krótkie terminy realizacji zleceń.
Zapraszamy na naszą stronę internetową i zapoznanie się z całościową ofertą.
Zespół ModneStol.

Szczegóły strony https://modnestol.pl: