Spis firm

Biuro aktuarialno - finansowe Attuario

Biuro aktuarialno-finansowe wykonuje usługi z zakresu: wyceny przedsiębiorstwa, wyceny spółki, wyceny firmy, wyceny marki, wyceny znaku towarowego, wyceny aktuarialnej. Dodatkowo jeżeli wyrażą Państwo takie życzenie, wykonujemy wycenę aktywów niematerialnych oraz analizę ryzyka związaną z wybraną inwestycją.
Współpracujemy zarówno z doświadczonymi przedsiębiorcami, działającymi na rynku już od wielu lat jak i z tymi, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w świecie wielkiego biznesu. W zależności od danej sytuacji wycenę aktuarialną wykonujemy na wiele sposobów. Dopiero po zapoznaniu się z danym przypadkiem wybieramy najlepszy sposób na rozwiązanie problemu.
Nasi pracownicy są wpisani na listę licencjonowanych akcjonariuszy, co daje Państwu pewność, że to odpowiednie osoby na właściwych stanowiskach, posiadający wiedzę i wymagane kwalifikacje. Cechuje nas doświadczenie, profesjonalizm i staranność działania. Zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy z naszym biurem aktuarialno-finansowym.

Szczegóły strony https://attuario.pl: