Spis firm

Pisanie prac

Praca dyplomowa po angielsku. Coraz popularniejsze stają się studia po angielsku. Ukończenie kierunki w innym języku niż ojczysty daje sporo szans i z pewnością uatrakcyjnia CV. Jak wyglądają studia po angielsku i pisanie pracy dyplomowej w obcym języku?
Najpopularniejszym językiem obcym, w którym prowadzone są studia w Polsce jest bez wątpienia język angielski. Ten jeden z najpopularniejszych języków świata już od lat nauczany jest obowiązkowo w szkołach, jednak kierunki studiów po angielsku nie były dotąd aż tak popularne. Przede wszystkim dlatego, że do rozpoczęcia kierunku w obcym języku konieczna jest bardzo dobra znajomość zarówno w mowie, jak i piśmie. Wiele osób nie jest pewnych swoich umiejętności - obawiają się, że nie będą w stanie na bieżąco przyswajać wiedzy. Podobnie w przypadku pracy dyplomowej po angielsku – jest ona dużym wyzwaniem, ponieważ posługiwać należy się trudniejszym, specjalistycznym językiem, którego się na co dzień nie używa.

Należy również korzystać z anglojęzycznych źródeł lub tłumaczyć samodzielnie z innych języków. Czy mimo problemów, jakie może stwarzać nauka i praca dyplomowa po angielsku, warto studiować taki kierunek? Z pewnością tak. Poza poszerzeniem wiedzy z danej dziedziny, znacznie podszkolimy swój angielski. Dodatkowo – ukończenie studiów w innym języku niż ojczysty, jest atutem podczas poszukiwania pracy, szczególnie w firmach międzynarodowych.

Szczegóły strony https://www.pracenazlecenie.pl/ogloszenia/przyjme/_,0,pisanie-prac,16,1,20.html: