Spis firm

Ciasto czeskie Marlenka

Czeski miodownik z orzechami znany bliżej jako ciasto miodowe Marlenka jest wypiekanym we Frydku Mistku w Czechach przysmakiem o korzeniach ormianskich. Założona w 2003 roku firma Marlenka s. r. o. z powodzeniem tworzy to znamienne już ciasto miodowe o smaku orzechowym uzupełniając zakres ciasto o miodownik czekoladowy, cynamonowy czy cytrynowy. Kilkuwarstwowe ciasto marlenka jest wypełnione fantastyczną karmelową masą tym samym stając się godnym artykułem wśród słodyczy czeskich. Pozbawione konserwantów i sztucznych barwników jest wypiekane z najwyższej jakości składników, do których zaliczamy naturalny miód oraz włoskie orzechy. To gwarancja niezapomnianego smaku. Produkty z serii Marlenka zostały wielokrotnie wyróżnione przez Ministerstwo Rolnictwa Republiki Czeskiej krajowym znakiem jakości KLASA. Oprócz tego Marlenka International posiada różnego rodzaju certyfikaty i nagrody, które świadczą o jej wysokiej jakości.
Czeski miodownik Marlenka podbił podniebienia wyrafinowanych łasuchów w całej Europie, ciągle znajdując kolejnych amatorów. Pamiętajmy jednak, że u zarania tego smakołyku lezy kuchnia ormiańska. Tort miodowy Marlenka napawa dziś swoich fanów kilkoma rodzajami – orzechowym, czekoladowym, cytrynowym czy cynamonowym. A dla tych, którzy nie tolerują glutenu powstało ciasto marlenka bezglutenowe. Błyskawiczne uznanie zyskały również inne produkty. Na przykład słodkie kulki mocy z mielonych orzechów oraz pysznym nadzieniem. Tak charakterystyczne praliny są doskonałym uzupełnieniem chwili z herbatą czy kawą. Dodatkowo Napoleonki czy Baklawa, okazują się smaczną przekąską lub wytwornym prezentem.
Kosztując każdy z artykułów Marlenka, można indywidualnie wybrać ten ulubiony. Nasza współpraca odbywa się pomiędzy punktami handlowymi, gastronomicznymi, hotelami, kinami. Nie pozostajemy jednak obojętni na klientów indywidualnych, dla których uruchomiony został sklep internetowy. Jeśli chcesz zasmakować artykułów Marlenka lub wprowadzić je do swojej oferty handlowej, gorąco zachęcamy do kontaktu z nami!

Szczegóły strony https://marlenka.com.pl: