Spis firm

Restauracja Balaton - balaton.zabrze.pl

Województwo śląskie znanie jest nie tylko z wielu kopalni i górnictwa, ale także z przepysznej kuchni i przysmaków regionalnych. Dlatego, jeśli jesteś w okolicy, koniecznie musisz skosztować lokalnych dań. Jednym z miejsc, gdzie poczujesz prawdziwy smak Śląska jest restauracja Balaton w Zabrzu.
W menu znajdziesz dania, które tworzone są na podstawie tradycyjnych receptur. Dlatego poczujesz prawdziwy smak tego regionu. Jednak to nie wszystko, restauracja Balaton znana jest głównie z przepysznych dań kuchni węgierskiej. W karcie dań znajdziesz m. in. najpopularniejsze placki ziemniaczane z sosem, śledzie po balatońsku, zupę węgierską z łazankami, czy medalion z polędwicy.
W Balatonie skosztujesz także tradycyjnych dań obiadowych, rybnych, wegańskich, a także znakomitych deserów i klasycznych napojów.
W restauracji w samym centrum Zabrza możesz także zorganizować imprezę okolicznościową. Duża sala pomieści wszystkich zaproszonych gości, a miła i profesjonalna kadra pracowników zapewni obsługę na najwyższym poziomie. Zorganizuj spotkanie rodzinne, z przyjaciółmi lub biznesowe z wyjątkowym menu. Jeśli jesteś zabiegany i nie masz czasu na gotowanie, możesz także zamówić catering na komunię lub wigilię. Będąc w Zabrzu, odwiedź restaurację Balaton i przenieść się w podróż po tradycyjnych smakach i aromatach kuchni śląskiej i węgierskiej.

Szczegóły strony https://balaton.zabrze.pl: