Spis firm

Sklep wędkarski Carpmix

Sklep wędkarski CARPMIX został stworzony z myślą o ludziach zafascynowanych wędkarstwem karpiowym, uprawianym w myśl zasady "złów i wypuść". Zarówno wędkowanie rekreacyjne jak i sportowe to aktualnie jedne z najszybciej rozwijających się form aktywnego wypoczynku ale również coraz częściej dyscyplin sportowych. Jednakże aby w pełni się nimi cieszyć potrzebne są umiejętności a także odpowiedni sprzęt wędkarski. Sklep karpiowy CARPMIX to idealny punkt gdzie można wyposażyć się w bardzo dobrej jakości sprzęt do łowienia sportowego oraz rekreacyjnego. Oferta sklepu wędkarskiego obejmuje szereg produktów niezbędnych zarówno na krótkich wyprawach czy długich zasiadkach karpiowych jak i podczas udziału w zawodach wędkarskich. W magazynie sklepu wędkarskiego CARPMIX znajduje się aktualnie ponad 1000 artykułów wędkarskich, dostępnych dla karpiarzy o różnej zasobności portfela oraz różnym doświadczeniu wędkarskim. Zapraszamy karpiarzy ze Śląska do odwiedzin osobistych a wszystkich innych miłośników karpiowania do zapoznania się z naszą ofertą poprzez sklep karpiowy online.

Szczegóły strony www.carpmix.pl:

Komentarze:

 • StefanKarpiarz » (raport)

  Jeżeli ktoś szuka sprzętu na karpia, to jest to jeden znajlepszych sklepów na jakie trafiłem. Duży wybór, spoko ceny no i właściciel sam karpiuje. Polecam każdemu zakręconemu na punkcie karpiowania.

  Data dodania: 29 11 2016
 • CarpLoco » (raport)

  Świetny sklep dla zapalonych karpiarzy. Duży wybór, spoko ceny a przy tym gość który prowadzi sklep sam jest karpiarzem :) Polecam!!!

  Data dodania: 13 12 2016
 • Patryk » (raport)

  Bardzo przyjemny sklep, kameralny a nie jakiś market dla wędkarzy. Bardzo dobre przynęty na karpia, spory wybór sprzętu i akcesoriów na każdą kieszeń. Polecam.

  Data dodania: 08 06 2017

Dodaj swój komentarz »

Lokalizacja firmy na mapie: