Spis firm

Zuma's Revenge

Wszyscy natrafili na klasyczną wersję układanki Zoom. W grze "Zuma's Revenge" nie ma znanej żaby i magicznego lochu. Nie musisz pobierać puzzle - możesz grać online. W tej wersji gry wszystko zmieniło się - główna broń nie znajduje się w centrum, ale na peryferiach, a jej miejsce zajmuje cel - duża kula usiana małymi kulkami.

Opis gry Zuma "Zuma's Revenge"
Menu główne i wszystkie poziomy są stylizowane na bajeczne miasto. Bogata kolorowa grafika pozwala na rozmieszczenie łamigłówki na pełnym ekranie.
Zuma's Revenge - gra wielopoziomowa. Wydarzenia w nim rozgrywają się na głównej arenie miasta. W centrum areny znajduje się duża kula, wokół której znajduje się wiele kulek o mniejszej średnicy. Z każdym nowym poziomem w centrum jest więcej kulek nowych kolorów. Celem gry jest oczyszczenie areny z piłek, strzelanie z armaty.

Zasady gry w Zuma's Revenge
Aby osiągnąć cel, musisz strzelać w centrum areny za pomocą kul z armaty. Kolor piłki, która zostanie wystrzelona, ​​można zobaczyć z tyłu pistoletu. Aby zrobić zdjęcie, musisz kliknąć lewym przyciskiem myszy. Powinieneś celować za pomocą kursora.
Piłki można usuwać tylko w grupach o tym samym kolorze z trzema lub więcej kulkami. Kiedy kula tego samego koloru wpada do grupy, znika. Po trafieniu w kule o innym kolorze, pocisk po prostu zajmie swoje miejsce obok nich. Jeśli zbyt często tęsknisz, piłki ustawią się w wysokim łańcuchu, blokują postęp pistoletu, a gra się skończy.
Dozwolony jest ograniczony czas na oczyszczenie areny - 5 minut. Licznik czasu odliczania czasu znajduje się po lewej stronie areny.

Opłaty są bezpłatne. Ich liczba może być śledzona przez pojawienie się pustej przestrzeni za działem - po każdym strzale znika jedna piłka. Lepiej jest wydawać opłaty ekonomicznie - jeśli nie są one wystarczające do wypełnienia misji, strata zostanie policzona.

Szczegóły strony www.gryzuma.com/game-21.html: