Spis firm

Gra Zuma Deluxe za darmo online

Spośród kilkudziesięciu odmian gry Zuma należy wyróżnić zaktualizowaną wersję - Zuma Deluxe. Innowacje obejmują pojawienie się różnych bonusów i przeprojektowany wygląd. Użytkownicy mają dostęp do pełnej wersji gry. Główną postacią większości gier online z tej serii jest żaba strzegąca wejścia do labiryntu. W niektórych wersjach zamiast żaby można użyć innych zwierząt lub przedmiotów.
Opis gry Zuma „Deluxe”
Na czarnym tle jest boisko. Biorąc pod uwagę jego mały rozmiar, najwygodniej jest grać, rozszerzając układankę na pełny ekran. Na środku boiska znajduje się żaba. Wokół kręta droga prowadzi do labiryntu, przez który kule przepływają w ciągłym łańcuchu. Zuma Deluxe to gra wielopoziomowa. Na każdym poziomie zmienia się kształt drogi do labiryntu, może się przecinać i być dwupoziomowy. Piłki mogą również pochodzić z dwóch różnych punktów na boisku. Celem gry jest usunięcie kul, uniemożliwiając im dostanie się do wejścia do labiryntu.
Zasady gry Zuma „Deluxe”
W ustach żaby jest kula. Prowadząc go myszką, musisz celować i strzelać do grupy jednokolorowych kulek. Grupa musi składać się z dwóch lub więcej piłek. Strzał piłki może usunąć tylko grupę kulek tego samego koloru. W przypadku chybienia lub jeśli w łańcuchu znajduje się tylko jedna kula tego samego koloru, skorupa kulki dołączy do łańcucha. Możesz pozbyć się piłek niewłaściwego koloru, jeśli strzelisz w puste miejsce. Z tyłu żaby znajduje się okrągły otwór, przez który widać, jaki będzie kolor piłki podczas następnego strzału. Jeśli naciśniesz spację na klawiaturze, kule zamieniają się miejscami. Możesz to zrobić nieograniczoną liczbę razy.
Podczas gry musisz podążać za wskaźnikiem znajdującym się w prawym górnym rogu. Gdy tylko zostanie wypełniona, a żółta linia zmieni kolor na zielony, nowe kule przestaną płynąć na łańcuch. Gra zakończy się, gdy wszystkie kule zostaną usunięte.

Szczegóły strony www.zumagra.com/zuma-deluxe.html: