Spis firm

Auto Myjnia Spa&Detailing

Auto detailing to słowa które jednak stawiają wysokie wymagania przed myjnią ich używających. Przede wszystkim pracujemy z naszymi pracownikami (profesjonalne szkolenia) aby wiedzieli co się za tym pojęciem kryje i znali sposoby działania w poszczególnych przypadkach. Wiemy, że najwięcej szkód powodują przypadkowi pracownicy którzy nie zdają sobie sprawy z odpowiedzialności jaka na nich ciąży. Trzeba oczywiście wyposażyć fachowców w odpowiednie środki, bo żaden z nich nie podejmie się pracy przy pomocy szczoty, szmaty i najtańszego środka.
Poza detailingiem zewnętrznym wykonujemy również detailing wnętrza tak aby osoby podróżujące samochodem czuły się komfortowo.
Dla naszych fachowców nie stanowią problemu zmatowiałe reflektory, podniszczone felgi czy dach cabrio. Również skórzana tapicerka czy drewno lub plastiki nabiorą świeżego wyglądu. Na koniec proponujemy woskowanie lub utwardzenie lakieru kwarcem tak aby użytkownik samochodu dłużej cieszył się efektami naszej pracy. Dla zapracowanych proponujemy odbiór samochodu ze wskazanego miejsca i odwiezienie go po wykonaniu wszystkich zleconych prac.

Szczegóły strony automyjniaspa.pl: