Spis firm

Kancelaria adwokat Seweryn Pytlewski

Przedstawiana witryna kancelarii prawniczej prowadzonej przez adwokata Seweryna Pytlewskiego zawiera podstawowe informacje o zakresie usług prawnych świadczonych przez tę firmę. W szczególności informacji o rodzaju wykonywanych czynności na rzecz klientów kancelarii adwokackiej. Obsługa prawna podmiotów dotyczy całego kraju gdyż biura kancelarii mieszczą się w miejscowościach Dąbrowa Górnicza i Jastrzębie-Zdrój. Do typowych usług prawnych zaliczyć trzeba: udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych, tworzenie ekspertyz prawnych, sporządzanie umów, sporządzanie pozwów, apelacji w sprawach cywilnych, karnych, gospodarczych, skarg kasacyjnych, odwołań w toku postępowania administracyjnego. Najczęstszą jednak usługą prawną wykonywaną przez kancelarie jest zastępstwo adwokata w procesach przed sądami powszechnymi. Obejmujące taki rodzaj spraw jak:
1. sprawy cywilne,
2. sprawy gospodarcze,
3. sprawy karne,
4. sprawy karnoskarbowe,
5. sprawy pracownicze,
6. sprawy ubezpieczeń społecznych,
7. sprawy windykacyjne,
8. sprawy z umów.
Wiedzę o pełnym zakresie usług prawnych świadczoną przez adwokata i jego kancelarię adwokacką, uzyskacie Państwo po zapoznaniu się z treścią prezentowanej witryny internetowej - do czego zapraszamy. Umożliwia ona również bezpośredni kontakt z kancelarią i adwokatem wygodny, a czasem niezbędny, do ustalenia terminu spotkania z prawnikiem w biurach prowadzonych przez kancelarię.
Nad jakością usług prawnych kancelarii adwokackiej adwokata Seweryna Pytlewskiego czuwa fakt przestrzegania przez adwokata norm prawnych płynących ze zbioru zasad etyki adwokackiej, które są przestrzegane przez adwokata. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi firmy oraz w razie konieczności do skorzystania z usług prawnych świadczonych przez kancelarię adwokacką w biurach w Dąbrowie Górniczej i Jastrzębiu-Zdroju.

Szczegóły strony adwokatpytlewski.pl: