Spis firm

IAutomatyka - integracja społeczeństwa z automatyką

Koncept stworzony przez entuzjastów dziedziny zajmującej się sterowaniem procesami technologicznymi i przemysłowymi, którzy zamierzają zintegrować społeczeństwo z automatyką. iAutomatyka to pomysł obmyślony przez miłośników automatyki, którzy zamierzają integrować społeczeństwo z automatyką. Są to kompetentni inżynierowie, którzy mają nie tylko adekwatną orientację, ale dodatkowo umiejący w zrozumiały sposób ją przekazać.
Firma funkcjonująca dynamicznie na rynku przemysłowym koncentruje się na zbudowaniu forum ekspertów, jacy zainteresowani będą automatyką i robotyką. Na dodatek nad projektem skupiają się przedsiębiorstwa produkujące urządzenia. Rezultaty podzielenia się informacjami między uczestnikami projektu to: szkolenia wirtualne, podręczniki, opinie oraz testy dowolnych przyrządów. Ponadto, przeprowadzane są rozmowy ze specjalistami bądź organizowane są różne eventy. iAutomatyka trudni się także udostępnianiem newsletterów które mają spore zasięgi. Jeżeli na rynku mają mieć miejsce znaczące wydarzenia albo szkolenia online, to na portalu firmy są one wypromowane. W efekcie, osoby zaangażowane w koncept są poinformowane na bieżąco. Jedną z istotniejszych form działania firmy jest robienie badań rynkowych i społecznościowych. Autorzy serwisu to osoby ze sporym doświadczeniem zawodowym oraz te, które mają pojęcie, jak działać w sieci, żeby skupiać uwagę dużej liczby ludzi. W związku z tym, mimo że koncept nie jest realizowany długo, już obecnie ma wiele odbiorców i jego sława rośnie.
Najważniejsze zamierzenia konceptu iAutomatyka to: zintegrowanie inżynierów automatyki, możliwość dzielenia się wiedzą wśród specjalistów, szansa dla firm powiązana z publikowaniem artykułów oraz sprawozdań z prowadzonej działalności, podnoszenie kompetencji pośród polskich inżynierów, reklamowanie twórców maszyn, udostępnienie platformy do publikacji anonsów oraz propozycji pracy.

Szczegóły strony https://iautomatyka.pl: