Spis firm

Aragonit - hurtownia biżuterii sztucznej i półfabrykatów

Szukasz różnorodnej biżuterii na każdą kieszeń? Aragonit to hurtownia jubilerska, w której dostaniesz tysiące wariantów modnych ozdób. Do wyboru masz szeroką kolekcję biżuterii ze stali chirurgicznej, naturalnych kamieni, szkła, korali i innych sztucznych materiałów. Każdy znajdzie coś dla siebie!
Co więcej, znajdzie to w wyjątkowo korzystnych cenach, a o jakość dba wypracowana przez lata sieć dostawców. Jako że Aragonit działa hurtowo, klient oszczędza na marży sklepów detalicznych. Akcesoria dystrybuowane przez tę hurtownię zbierają doskonałe recenzje - możesz sprawdzić je w Internecie. Oprócz akcesoriów biżuteryjnych hurtownia proponuje półfabrykaty, niezbędne, by samodzielnie tworzyć biżuterię. Bazy, zapięcia, zawieszki, przekładki - wszystko, czego potrzebuje rękodzielnik.
Aragonit zajmuje się zaopatrywaniem sklepów, ale także prywatnych klientów. Posiada dwa oddziały stacjonarne w województwie łódzkim i mazowieckim. Artykuły tej hurtowni biżuteryjnej kupisz również przez Internet, za pośrednictwem jednego z partnerów. Chcesz poznać szczegóły? Wejdź na stronę!

Szczegóły strony https://aragonit.com.pl: