Spis firm

Sapindus - Mydło Aleppo - Sklep internetowy i Blog kosmetyczny

Przedsiębiorstwo internetowe marki Sapindus założyliśmy w roku 2013. Obejmujemy gałęzie sprzedaży detalicznej oraz hurtowej. Jesteśmy popularyzatorem w Polsce szarego mydła Aleppo, promotorem szczoteczek Miswak z drzewa arakowego, olejów arganowych oraz masła shea. Swoją ofertę kierujemy do aptek, sklepów wielobranżowych, internetowych, salonów kosmetycznych i fryzjerskich, a także spa i zielarni. Jako jeden z nielicznych sklepów internetowych doradzamy także przed zakupem towaru. Prowadzimy także bloga tematycznego związanego z leczniczym mydłem aleppo. Dostarczamy tam wielu przydatnych informacji w kwestii zastosowania i właściwości.
Mydło z Aleppo jest wyjątkowym mydłem w swej klasie. W jego recepturę wchodzą tylko cztery składniki pochodzenia naturalnego: olej z oliwek, olej laurowy, woda i ług sodowy. Mydła alep gwarantują przy tym idealne nawilżenie i regenerację suchej skóry.
Odwiedzając naszą stronę dowiesz się także jakie stężenie mydła wykorzystać, aby wyeksponować naturalne właściwości lecznicze mydła. Unikniesz też niepotrzebnych zaczerwienień skóry lub jej pieczenia.

Aleppo polecane jest dla osób o bardzo zaawansowanej problematyce skórnej związanej z chorobami trądzika, łuszczycy, AZS. Witamina E, która jest zawarta w mydłach doskonale odmłodzi i wygłądzi naskórek. Lekarze dermatolodzy zalecają również stosowanie szarego mydła alep u małych dzieci.
Przy okazji warto też podkreślić, że mydła z alep są obecnie masowo podrabiane. Od 2011 roku w Syrii nastała wojna. Cała gospodarka legła tym samym w gruzach. Wszystkie zakłady przeniosły proces produkcji do Turcji, Libanu, Arabii Saudyjskiej. Zatem jeśli zakupują Państwo mydło z napisem na etykiecie MADE IN SYRIA - prosimy uważać, gdyż mydła tego typu nie są już tam produkowane. Jeśli producent oszukuje Państwa, cóż więc dopiero będzie zawierać w tej recepturze takie mydło?
Przed zakupem mydeł naturalnych aleppo zalecamy skonsultowanie się z naszymi pracownikami. Doradzimy Państwu także jak odróżnić mydła oryginalne od podróbek. Udzielimy też szerokiej informacji odnośnie stanu i stężenia kostek. Dobierzemy też odpowiednią dla Państwa. Serdecznie zapraszamy do kontaktu ze sklepem Sapindus.

Szczegóły strony https://sapindus.pl/blog/mydloaleppo/: