Spis firm

Sklep internetowy - artykuły BHP Work Center

Nasz sklep BHP Work Center od lat cieszy się zaufaniem wśród klientów. W asortymencie posiadamy wszystkie artykuły niezbędne do stworzenia bezpiecznego stanowiska pracy oraz do ochrony pracowników na halach produkcyjnych i zakładach. Nasze produkty cechują się wysoką wytrzymałością oraz jakościowym wykonaniem. Pełną ofertę produktów wraz z dokładnym opisem oraz cenami można znaleźć na stronie www. bhp-workcenter. pl. Dzięki podziałowi na kategorie szybko i wygodnie wyszukasz wszystko, czego potrzebujesz.
Posiadamy duży wybór damskiej i męskiej odzieży roboczej – podkoszulki, koszulki polo, bluzy, polary, kurtki i wiele modeli spodni. Do wyboru są modele zwykłe, ocieplane, przeciwdeszczowe oraz odblaskowe. Do tego proponujemy trzewiki, sandały lub półbuty, zaprojektowane w taki sposób, by zapewniać bezpieczeństwo, a jednocześnie komfort użytkowania. Oferujemy też specjalistyczną odzież dostosowaną do zawodów wymagających jeszcze większej ochrony. Są to między innymi kombinezony chroniące całe ciało czy komplety ubrań dla spawaczy. W naszym sklepie znajdziesz też środki do ochrony twarzy i oczu (gogle, przyłbice, tarcze), głowy (hełmy, kaski, czepki), słuchu (zatyczki, ochronniki) oraz dróg oddechowych (maski i półmaski). Ale to nie wszystko! Posiadamy także artykuły, których potrzebujesz to stworzenia bezpiecznego stanowiska pracy, między innymi apteczki, znaki bezpieczeństwa, liny, szelki, a nawet narzędzia budowlane.
Wszystkie produkty dostępne są na stronie www. bhp-workcenter. pl. W razie jakichkolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami – chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Szczegóły strony https://bhp-workcenter.pl: