Spis firm

Wetkarma - karma dla zwierząt

Jesteśmy specjalistycznym sklepem internetowym z dwoma punktami stacjonarnymi, w którym znajdziesz niezdbędne akcesoria i karmy dla Twojego Zwierzaka. Jeżeli nie znajdziesz porządanego towaru napisz do nas a dołożymy wszelkich starań, aby zwiększyć naszą ofertę.
Nasz sklep istneje od 2007 roku. Nasz zespół to wyjątkowi ludzie, których łączy wrażliwość i miłość do zwierzaków, mamy specjalistów od piesków, kotków, ptaków i rybek. Zawsze chętnie podpowiemy, podzielimy się radą i doświadczeniem. Zależy nam abyś Ty był usatysfakcjonowany a Twój Zwierzak był radosny!
Wetkarma. pl jest to zoologiczny sklep internetowy, który oferuje towary pochodzące tylko i wyłącznie od producentów i oficjalnych dystrybutorów. Znajdziesz u nas produkty za małe pieniądze. Dla stałych Klientów utworzyliśmy program lojalnościowy z fantastycznymi nagrodami.
Nasza oferta to między innymi: Wiejska Zagroda. Nieskomplikowany oraz odpowiednio dostosowany skład pożywienia pozwala zaspokoić wymagania naszych czworonożnych przyjaciół. Brit – to czeskiej produkcji karma dla psów i kotów, zarówno sucha jak i mokra. Przy karmie Brit jakość przewyższa cenę, gdyż za pokarm bardzo wysokiej jakości nie zapłacisz majątku. Znajdziesz też: Środki przeciw bakterią. Osłony przeciw pchłom i kleszczom. Witaminy i suplementy na idealną skórę i sierść, na stawykości i na odporność. Kosmetyki i przyrządy do pielęgnacji – mydła, odżywki.

Szczegóły strony https://wetkarma.pl: