Spis firm

Pracownia Wdzięku i Urody laserowa depilacja

Obecnie niemal każdy salon kosmetyczny podejmuje się wykonywania zabiegu depilacji laserowej. To zabieg, który w ostatnich latach stał się bardzo popularny. Jest bardzo lubiany przez kobiety, ponieważ jest bezbolesny, skuteczny i pozwala cieszyć się niesamowitymi efektami przez długie lata. Poddanie się depilacji laserem powinna rozważyć każda kobieta, która chciałaby ograniczyć czas spędzany na codziennej pielęgnacji do minimum. Poza tym laserowe usuwanie owłosienia polecane jest szerokiemu gronu kobiet, które po klasycznej depilacji zauważają krostki, grudki i inne podrażnianie.

Wybierając się na zabieg, możemy wybrać czy interesuje nas depilacja nóg, pach, okolic bikini czy twarzy. Wiele kobiet zmaga się z ciemnymi włoskami ulokowanymi nad górną wargą. Ze względu na miejsce są niemożliwe do zakrycia, a ich samodzielne golenie wymaga systematyczności i często jest bolesne. W takim przypadku depilacja laserowa twarzy sprawdza się doskonale.

Do laserowego usuwania owłosienia używana jest skondensowana w specjalny sposób wiązką światła, która przenika przez skórę do mieszka włosowego. Kiedy dociera do niego, zostaje pochłonięta przez melaninę. Skutkiem tego jest zniszczenie cebulki włosa. Cały proces nie uszkadza powierzchni skóry ani okolicznych tkanek. Laser nie ma także najmniejszego wpływu na funkcjonowanie pozostałych organów.

Jak każdy zabieg kosmetyczny, tak i ten posiada liczne przeciwwskazania, z którymi należy się zapoznać przed umówieniem się na wizytę. Z kolei wizyta powinna być poprzedzona dokładnym wywiadem.

Szczegóły strony https://www.pracowniawdzieku.pl: