Spis firm

Depilacja Laserowa Kraków - Dotyk Piękna - Kriolipoliza Kraków

Depilacja laserowa w gabinecie Dotyk Piękna w Krakowie. Zapraszamy do naszego gabinetu na depilacje laserem Light Sheer Duet. Profesjonalny laser diodowy Light Sheer Duet znanej amerykańskiej firmy Lumenis posiada certyfikat FDA. Jest to najlepszy laser dedykowany jedynie do usuwania owłosienia. W naszym gabinecie na ul. Prostej posiadamy 2 lasery dzięki czemu jesteśmy liderami w depilacji laserowej w Krakowie. Na zabieg zapraszamy wszystkie kobiety oraz mężczyzn zmagających się z nadmiernym nieesteycznym owłosieniem a także z problemami typu wrastające włosy, zapalenie okołomieszkowe. Uwaga depilacji laserowej poddaja sie jedynie ciemne włosy.
Zalecamy wykonać ok 6-8 zabiegów w odstępach 6-10 tygodni. Zapraszamy do skorzystania z darmowej konsultacji i próby laserowej.
Zabiegiem który z czystym sercem równiez możemy polecic to zabieg wyszczuplajacek Kriolipolizy Cooltech. Zabieg ten polega na chłodzeniu tkanku tłuszczowej w specjalnych głowicach przytwierdzonych do ciała. Temperatura tego zabiegu wynosi - 8 stopni celsjusza. Zabieg kriolipolizy Cooltech to najskuteczniejszy zabieg nieinwazyjnie redukujacy tkankę tłuszcową. Zabieg dzieki zastosowaniu membran antyodmrożeniowych jest całkowicie bezpieczny.
Polecamy również zabiegi odmładzające Radiofrekwencja mikroigłowa, złuszczjące i pielęgnujace.
Zadzwoń i umów się na wizytę!
Dotyk Piękna
ul. Prosta 40
30-814 Kraków
tel. 722-400-500

Szczegóły strony https://www.gabinet-kosmetyczny.krakow.pl: