Spis firm

Sesje noworodkowe Poznań - pstrykupstryk.pl

Zachęcam na wykonanie sesji niemowląt oraz sesji plenerowych w okolicach Poznania. Jestem zwolenniczką sesji naturalnych, więc będę namawiać Cię do fotografii w plenerze bądź w Twoim domu. Wykonuje sesje i fotografie dzieci i niemowląt, oraz sesje rodzinne. Wybieram najlepsze zdjęcia z naszej sesji oraz wywołujemy je na papierze fotograficznym. Przeprowadzamy sesje fotograficzne mam w ciąży oraz noworodków i małych dzieci. Na Twoje życzenie możemy zorganizować sesje dzieci Poznań, której detale określimy zgodnie z Twoimi potrzebami. Jeśli chcesz, wykonam też fotografię Tobie z maleństwem.
Sesje plenerowe. Najprzyjemniejszym oświetleniem jest światło naturalne. Dlatego między innymi tak kocham plenery i zawsze będę do nich namawiać. Nie ma złej pory roku na wykonanie sesji zdjęciowej. Nawet biały puch potrafi być przepiękny jak i jesienny las. Wszystko zależy od Twojego postanowienia. Wyłącznym niekorzystnym warunkiem jest deszcz. Zazwyczaj mam prośbę, żeby opiekun przyniósł swoje propozycje ubrań dla maluszka a także ja sama jeszcze coś zaproponuje. Rodzicom przeważnie wydaje się, że noworodki będą miały robione zdjęcia na dworze, dopiero w tym momencie, gdy zaczną chodzić. Przeprowadzamy sesje plenerowe więc zapraszam na naszą stronę www. Gdy przybędziecie do nas w porze wiosennej z dzieckiem, wyjdziemy na ogród. Czasem mogą kwitnąć akurat wtedy przepiękne białe hortensje i uda się zrobić zdjęcie na ich tle?
Fotografia noworodkowa. Odpowiedni czas na zrobienie zdjęć noworodkowi to czas między 6 a 15 dniem życia. To w tym czasie dziecko swobodnie układa się w pozycji embrionalnej, Gdy ja zajmuję się rozkładaniem wszystkich rekwizytów, Poproszę Cię o nakarmienie maluszka. Każdorazowo mam prośbę o to, abyś wykonała każdą czynność, aby maluszek przed moim przybyciem nie drzemał przynajmniej pół godziny. Sesja fotograficzna trwa od 2 do 4 godzin. Zależy to od sytuacji oraz, jak maluszek będzie reagował. Pomieszczenie, w którym są robione zdjęcia podgrzewamy farelką – noworodek będzie do sesji rozebrany - będzie mu ciepło. Serdecznie zachęcamy do fotografia noworodkowa Poznań. W przypadku gdy ja odwiedzam Was, około pół godziny zajmie mi rozstawienie wszystkiego. Sprowadzę ze sobą idealną pufę służące do pozycjonowania niemowląt, pełno kocy, przy których będziemy kłaść noworodka oraz najróżniejsze dodatki w postaci czapeczek, wstążeczek, opasek lub śpioszków. Parę rzeczy bez których się nie ruszam na sesję zdjęciową to telefon z możliwością white noise, która emituje odgłosy ułatwiające przysypianiu noworodka i niewielki mechanizm wyciągnięty ze pradawnego misia, naśladujący uderzenia serca. Zdarza się, że są takie niemowlęta, które czują się bezpiecznie jedynie na rękach swojej mamy.

Szczegóły strony https://pstrykupstryk.pl: