Spis firm

Usługi BHP i szkolenia ppoż, wstępne, okresowe – alfa-bhp.pl

Znana w Polsce Marka ALFA-bhp trudniąca się Profesjonalnie Usługami Bezpieczeństwa i Ochrony Przeciwpożarowej zaprasza do wspołpracy. Od 2007 roku jesteśmy niezmiennie oddani dostarczaniu wysokiej jakości usług z zakresu bezpieczeństwa, higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Nasza działalność obejmuje obszar Wrocławia oraz całe województwo dolnośląskie, zapewniając kompleksowe wsparcie dla różnorodnych branż.
Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na tym etapie prac zagwarantować kompleksowe zarządzanie tematyką bhp w firmach naszych klientów. Oferujemy wszechstronne szkolenia z bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Nasza oferta obejmuje także kompleksowe usługi z zakresu BHP i PPOŻ, w ramach których świadczymy: opracowywanie regulaminów pracy, przeprowadzanie ocen ryzyka zawodowego i stanowisk pracy, tworzenie instrukcji BHP i bezpieczeństwa pożarowego, opracowywanie planów ewakuacyjnych.
Szkolenia Stacjonarne z Bezpieczeństwa i Ochrony Przeciwpożarowej Zapraszamy do udziału w naszych szkoleniach stacjonarnych z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej, które są dedykowane małym, średnim i dużym firmom z różnych branż. Nasze szkolenia kompleksowo uzupełnią wiedzę Twojego zespołu pracowniczego na temat bezpieczeństwa na miejscu pracy i mogą przyczynić się do zapobiegania wielu urazom i chorobom zawodowym.

Szczegóły strony https://alfa-bhp.pl: