Spis firm

Poduszki dla dzieci MinkyCM

CM Like a bird to młoda firma zajmująca się produkcją oraz projektowaniem różnego rodzaju kocyków dziecięcych. W branży dziecięcej firma działa już od 2011 roku. Początkowo działalność ta ograniczała się do eksportu artykułów dziecięcych w krajach Unii Europejskiej. Dzięki doświadczeniu zdobytym przez lata pracy firma oferuje swoim klientom artykuły o bogatej kolorystyce i ciekawym wzornictwie.
Dużym plusem CM Like a bird jest również jakość. Produkty szyte są ręcznie z najlepszych jakościowo materiałów posiadających wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty. Precyzja wykonania artykułów dziecięcych gwarantuje bezpieczeństwo dziecka nie tylko podczas pobytu w domu, ale także w podróży samochodem. Materiał ten zachowuje również nieskazitelny wygląd nawet po wielu praniach. Doskonale wyprofilowane poduszki minky amortyzują wstrząsy spowodowane jazdą, dzięki czemu dziecko czuje się bardziej komfortowo i lepiej znosi podróż.
CM Like a bird jest prężnie działającą firmą, która ciągle się rozwija. Do oferty nieustannie dodawane są nowe projekty i produkty. Wychodząc na przód dzisiejszemu konsumentowi, sklep z artykułami dziecięcymi CM Like a bird oferuje produkty zarówno designerskie, jak i praktyczne. Sprzedaż obejmuje poduszki oraz kocyki minky o różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością można dopasować wielkość kocyka do wieku dziecka. Sklep z artykułami dziecięcymi CM Like a bird to doskonałe miejsce, jeżeli szukacie niezawodnych artykułów dziecięcych, które mogą być również świetnym pomysłem na prezent dla noworodka.

Szczegóły strony https://minkycm.pl: